+90 (0) 212 347 16 55

ŞÖMİNE GÜVENLİĞİNDE SEKTÖRDE LİDER

Ateş, yanıcı maddeler ve insanlar..Bu üçlünün kalitesiz ürünler etrafında bir araya gelmesi tehlikeli olabilir. Bu nedenle maksimum güvenlik için şöminelerimiz kendi bünyemizde ve bağımsız laboratuarlarda sayısız testtten geçmiştir.

Kullanımı güvenlidir

Kurulduğu günden beri şirketimiz inovasyon,tasarım, orijinallik ve devamlılık alanlarında liderdir.

EcosmartFire şimdi iyice oturmuş olan bioetanollü bacasız şömine sektörünün tartışmasız lideridir ve global standartlar ve test platformlarının yaratılmasında bir çok gayret göstermiştir. EcoSmart Şömineler özel bir işletim sistemine sahiptir.Bu, ürünün güvenli kullanımına olanak sağlar. Yakıtın konmasından alevin yakılmasına ve söndürülmesine her adım iyice düşünülmüş ve güvenlik için standart aksesuarlarla tamamlanmıştır. Pazardaki en çok bağımsız teste tabi ürün grubu olarak güvenlik, kalite ve huzur garantisi sunuyoruz.

bacsız şömine sektöründe düzenlemeler arttıkça, standart ve düzenlemelerin oluşumu ve bunlara uyum konusunda EcoSmart Fire’ın desteği de artmaktadır.

Güvenliğiniz asıl önceliğimizdir

Tüm şömine türlerinin güvenlik sistemelerinde düzenli kontroller yapmak çok önemlidir. Lütfen kendinizi bunlarla ilgili kullanım-güvenlik prosedürleri konusunda bilgilendirin ve aileniz ve misafirlerinizi bioetanol şömine güvenliği konusunda eğitin.

Bacasız şömine teknolojisi çok da iyi bilinmemektedir ve bu nedenle şömine sahiplerinin diğer potansiyel kullanıcıları yakıt kaynağı olarak bioethanol kullanımına dair bilgilendirmesini öneriyoruz.

Yakıt Boşaltma Videosunu oynat

Yakıt Dolum videosunu oynat

Şömine Yakma videosunu oynat

Kullanıcı el kitabını indir

Temel Güvenlik Noktaları

 


BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ GÜVENLİK İŞARETLERİ


Tüm dünyada test edilmiştir

EcoSmart™ Şöminelerin güvenliği başarılı sonuçlar almasına yardımcı olacak şekilde zorlu testlerden geçmiştir.

Pek çok global standart kurumu CO/CO2 tüketim oranları, alev stabilitesi, yakma güvenliği, yanma özellikleri ve verimlilik ile kullanım özellikleri konusunda pek çok kapsamlı test yapmıştır.

Bio Etanol şömineler düzenleme ve standartlara göre dekoratif şömine grubu olarak sınıflandırılır. Test sonuçları yetkili müracaatçılar için sunulabilir.

C-UL US Listesindedir

EcoSmart Fire ürünlerinin çoğu C-UL US’de mevcut olan türünün ilk örneğidir.

SITAC Onaylı

EcoSmart Fire Koleksiyonu, İsveç Kurumu Technical Approval in Construction (SITAC) onayını almıştır.

TUV Onaylıdır

EcoSmart Fire Almanya’da TUV onayını BK2 ürünü şömine haznesi içerisinde kullanmak suretiyle almıştır. Daha fazla bilgi için distribütörünüzle irtibata geçin.

AGA Testlerinden geçmiştir

EcoSmart Şömineleri için talimat ve spesifikasyonlar AS4553/AG103 maddeleri çerçevesinde test edilmiştir.

Norm Francais

he EB2 elektronik brülör ANFOR Etanol Şömine standardı NF D35-386e uygundur.


Garanti

Satın alma tarihinden itibaren 2 yıl kapsamlı garanti paslanmaz çelik aksamları ham,bitmiş ve toz boyalı kaplamaları içermektedir. Satın alma tarihinden itibaren 1 yıl garanti ise hafif çelik malzeme ve toz boyalı veya krom kaplamalı bitmiş hali, beton,cam, deri,kumaş MDF (boyalı veya ham) gibi kaplamaları içerir. (Taş,boya veya derideki çatlamalar ve genel deformasyonlar garanti kapsamında değildir.

Kalite güvencesi

EcoSmart Fire brülörlerinin her parçası paslanmaz çeliktendir -görünümü mükemmeldir, bir ömür dayanır ve çok sağlamdır. The Fire Company ve üretici ISO 9001:2008 kalite güvencesi onaylıdır,.Bu nedenle EcoSmart Şömine ürünlerini aldığınızda düzgün ve tutarlı sonuçlar ve kaliteli işçilik bekleyebilirsiniz.


close