+90 (0) 212 347 16 55

Şömineler Hakkında

EcoSmart Şömineler temiz yanan sıvı bio-etanolün yakıt olarak kullanıldığı açık konsept şöminelerdir

Ecosmart Bacasız Şömineler

EcoSmart Şömine mükemmel bir fikirle doğmuştur. EcoSmart şömineler mükemmel görünümlü, dans eden ve ılık bir sıcaklık sunan ve çevreyle dost, bacasız şöminelerdir.

El yapımı şömine modellerinden, geleneksel sömine aksamlarına, yanma odası burner kit seçeneklerinden özel tasarımlara – EcoSmart Fire şömine sahibi olmayı son derece basit kılan ve çevreci çözümler sunmaktadır.

 

 

 

 

 

Temiz Yanma

EcoSmart Şöminelerin yakıtı bioetanoldür.Bu,temiz yanan ve tarım yan ürünlerden üretilen yenilenebilir bir sıvı yakıttır (duman, kıvılcım,is ortaya çıkmaz).
Bioethanolün yanmasıyla ortaya ısı, buharı ve karbondioksit çıkar.

 


Görüntüsü güzeldir ve ayrıca

EcoSmart Şöminelerin bir baca veya baca bağlantısına ihtiyaç duymaması yanma esnasında elde edilen ısının bacada kaybolmaması anlamına gelir- bu da onları daha etkin ve verimli bir çözüm haline getirir.


Kendi alanında lider

EcoSmart Fire bioetanol yakıtlı şöminelerde 2004 yılında global piyasaya ilk çıkışından beri sektörün lideridir. Şimdi dünyada 52’den fazla ülkede pazarlanmaktadır ve sektöründe en çok bağımsız olarak test edilen ürün grubudur. Güvenlik hakkında daha fazla bilgi..

Kullanımı ve bakımı kolaydır

EcoSmart Şömineler enerji ve sıcaklığı odanıza getirmenizin basit, etkin ve büyüleyici yoludur. Klasik kirli kara baca devri artık bitti- şöminelerimiz is ve duman yaratmaz. EcoSmart Şömine kullanınca sonradan temizlikle uğraşmanıza gerek kalmaz!close