+90 (0) 212 347 16 55

Şömine Siperleri

Sade tasarımı ve kullanım kolaylığı olan şömine siperliklerimiz, alevin görüntüsünden taviz vermeksizin açık bir şömineyi kullanırken güvenliğinizi arttırmak için tasarlanmıştır.

Tüm şömine siperlerimiz özel olarak güçlendirilmiş camdan yapılmıştır. Bu cam seyir zevki açısından ışık geçirgenliğini arttırır ve daha düşük kalitedeki şömine camlarında görülebilen yeşilimsi hafif rengi ortadan kaldırır.


Fireplace Screens


 

Loft

Detaylardaki kalite noktasında Loft siper bir şömine özelliğinin geleneksel ve modern dış alan ayarlarına göre kolaylıkla adapte edilmesini ve kullanımını sağlamak için yaratılmıştır. Yyuvarlak formundaki Loft geniş bir tasarım grubuna, kolaylıkla ve stilli bir şekilde entegre edilebilir.

Loft cam siper AB3 model EcoSmart Fire burner kit ile uyumlu olacak şekilde dizayn edilmiştir. Bir bütün olarak değerlendirildiğinde bunlar hem iç hem de dış alanların cazibesini arttırmak için tasarlanmış olan akıllı ve kullanımı kolay çözümlerdir.

Yükseklik346mm13.6″
Çap350mm13.8″

Plasma Fire Screens

Şöminenin her iki tarafına sabitlenmiş ikişer tutamaç bulunur.Cam siper paslanmaz çelik ayaklarla desteklenerek su yüzeyinde dururmuşçasına yükseltilirken sağlamlığı da artar.

Yükseklik652mm25.7″
Genişlik850mm33.5″
Derinlik200mm7.9″

 

 


Echo + Solo Fire Screen

Echo + Solo şömine siper sistemi sabit bir şömine siperinin emniyetini isteyenler ve onu istediğinde tamamen kaldırabilmek veya serbest hareket eden bir stant olarak kullanabilmek isteyenler için mükemmel bir çözümdür.

Echo, sabit pozisyondayken cam şömine siperini desteklemek için yanma odasına yerleştirilmiş olan paslanmaz çelik braketlere verilmiş olan isimdir. Solo, yanma odasından çıkarılınca camın üzerinde durduğu kalıplanmış döner standın adıdır.

 

 


 

Static Wind Screen

Bu şömine rüzgar siperliği dört dairesel ek vidası ve güçlendirilmiş camdan düz bir panel özelliğine sahiptir. Bu şömine aksesuarı şömine modellerimizin çoğuna sorunsuz biçimde ve kolayca takılacak şekilde tasarlanmıştır ve bazı modellerde standart olarak sunulmuştur.

Yükseklik205mm8.1″
GenişlikTailored to Model
Derinlik102mm4.0″

 

 


 

Ghost Fire Screen

Bu ek cam sipariş verilerek Ghost taşınabilir şömine modelinin ön yüzüne monte edilebilir.

Yükseklik422mm16.6″
Genişlik345mm13.6″
Derinlik61mm2.4″

 

 


 

 

Fire Screen Fixing Systems

Twin Feet Fixings

Çift ayaklı teçhizat açık şöminelerin etrafındaki güvenliği arttırmak için yaratılmışlardır. Camdan bir şömine siperini pozisyonuna sabitlemek için tasarlanmış olan bu paslanmaz çelik ayaklar kalıcı stabilite sağlar ve aynı zamanda yakıt ikmali ve bakım için imkân sağlar. Bu özel cam sabitleme sistemi siperin çocuklar ve evcil hayvanlar tarafından devrilmemesini sağlar ve ayrıca barlar ve restoranlar gibi halka açık alanlarda emniyeti sağlar.

Yükseklik210mm8.3″
Genişlik58mm2.3″
Derinlik45mm1.8″

 


 

 

Protective Covers

Outdoor Fire Covers

Dış mekanlarda kullanılan şömineleri yağmurlu ve olağanüstü hava şartlarında korumak için tasarlanmış bu örtüler şömine üzerine kolaylıkla geçirilebilir.

 

 

 

 

 


 

 

Top Trays

Bu aksesuar sayesinde burner kit üzerinde oluşan ısının gömüldüğü zeminle olan ısı transferi asgari seviyeye düşer ve yanlışlıkla yakıtı döktüğünüzde burner kit altında yer alan bu aksesuara dolarak güvenliğinizi artırır.

 

 

 

 

 

close