+90 (0) 212 347 16 55

Şömine Izgaraları

Çevreyle dost şömine iç ızgaralarımız kullanılmayan şömineleri yeniden hayata döndürmenin veya zahmetsiz ve konforlu bir şömine dizayn etmenin en iyi yoludur.

Mevcut bir odunlu şömineyi bir kaç

dakikada temiz yanan bacasız şömineye dönüştürmek artık çok kolay. Size uygun ölçü ve tarzda iç ızgaralarımızdan birini seçip şöminenizin zeminine oturtun. Daha sonra aksesuarlarımızı kullanarak sıvı bio-ethanol doldurun ve koltuğunuza uzanarak şöminenizin keyfini çıkartın…

Ambalajı açın

Ambalajı açın

Yerleştirin +Yakıtla doldurun

Yerleştirin +Yakıtla doldurun

Şöminenizi yakın

Şöminenizi yakın


Bir kaç dakikada klasik bir şömineyi bacasız şömineye çevirebilirsiniz.

Kendi dış kaplama tasarımlarınıza uygulayabilirsiniz.

Kullanmadığınız şöminenizi işlevsel hale getirebilirsiniz.

Farklı şömine ebatları ve formlarına uygun bir model seçebilirsiniz.

Evinizi ısıtın, gezegenimizi değil

 

Bacasız şöminelerde kullanılan bio-ethanolün yakıtının yanması ile duman veya sağlığa zararlı zehirli gazlar açığa çıkmaz.Bu nedenle EcoSmart bacasız şömine ızgaralarını işlevsel bir bacayla kullanıp kullanmama özgürlüğü tamamen size kalmıştır.

 

Odunlu şöminelerde oluşan ısının büyük bölümü atık gazlarla beraber bacadan dışarı kaçar. Eğer mevcut bir bacanız varsa verimliliği arttırmak için kapatmanızı öneriyoruz. Aynı etkiyi bacada klape varsa kapalı konumda tutarak klape yoksa ise bacayı metal bir plakayla kapatarak da sağlayabilirsiniz.Odundan daha güvenli

Bio-ethanol şömine ızgaraları oldukça temiz bir yanma sağlar. Duman, is, kül oluşturmaz. Bu özellikleri ile odun yakan şöminelerden daha güvenlidir.

Temiz tutulması kolaydır

Bio-ethanol bacasız şömineler karbon atığı bırakmazlar. Bu nedenle temiz tutulmaları son derece kolaydır.Arada sırada şöminenizi nemli bir bezle silmeniz yeterli.

 

 

close