+90 (0) 212 347 16 55

FİREBOX 1000SS

Tek yönlü bir şömine modeli olan 1000SS şömine haznesi ideal ebatlarıyla hem ticari hem de konut projelerinde önemli bir seçenek olmaktadır.

Paslanmaz çelikten yapılan dikdörtgen formundaki bu şömine modeli bir konstrüksiyon ya da alt baza ile istenilen yükseliğe konumlandırılabildiği gibi mevcut bir şöminenin içerisine de konulabilir.

Özgürce ahşap, mermer,granit ya da metal dış kaplama ile kolayca kaplanabilir.Ön bölümünde güçlendirilmiş bir ön cam şömineyi daha güvenli bir şömineye dönüştürmek için düşünülmüş olup istendiğinde çıkartılabilir. İçerisinde geniş alevler sağlayan ve en çok satan Ecosmart burner kit modellerinden XL700 kullanılmıştır.


DIŞ BOYUTLAR


UYUMLU BURNER KİTLER

XL Series 

XL700

Hacim Kapasitesi7 Litres1.8 Gallons
Ortalama Isıtma Alanı50m2538ft2
Isıtma Kapasitesi4 kW13,650 BTU/hr14.5 MJ/hr

DOĞRU YAKITI KULLANIN

SADECE e-NRG bioethanol yakıtı EcosmartFire şöminelerde kullanmanızı tavsiye ediyoruz.Yerel distribütör veya bayiniz e-NRG bioethanol yakıtı temin etmenizde ve güvenli kullanımı konusunda size yardımcı olabilir.

DOWNLOADLAR

Bu web sayfası üzerinden tüm teknik çizimler indirerek projenize kolaylıkla yerleştirilebilirsiniz.

Ecosmart Fire ürün uzmanları tüm sorularınıza yanıt verebilir.Aynı zamanda ürün seçiminizde yardımcı olabilir veya montaj desteği verebilir.

Lütfen herhangi bir sorunuz için uzman ekibimize başvurunuz.

DOWNLOAD
Özellikler 
Teknik Spekt
Teknik Çizimler

STANDART AKSESUARLAR

Toughened Starfire
Glass Wind Screen

Your Chosen
Burner

Lighter + Lighting
Rod

5 Litrelik Yakıt
Dolum Bidonu

Operational
Manual


Modellerimiz dünyanın çeşitli bölgelerinde yetkili kurumlarca test edilmiştir. Bu model için hangi onay ve sertifikaların geçerli olacağını bulmak için, lütfen Standartlar, Test ve Güvenlik bölümümüze bakın veya Müşteri Hizmetleri Ekibimizle temasa geçin.

close