+90 (0) 212 347 16 55

Şömine Hazneleri

Kendi duvarınıza kolaylıkla uygulayabileceğiniz bacasız bir şömine bizim lazer kesim hatasız şömine haznelerimiz ile mümkün. Bu tip şömineler size Ecosmart Fire markasını mevcut bir şömine içinde kullanma veya onları bir duvarda tek veya çift yönlü olarak kullanma imkanını sağlar.

Hızlı & Kolay Kurulum

EcoSmart kasalı tip hazır şömine hazneleri oldukça pratik tasarlanmıştır. Bu da onları doğalgaz veya odun yakan şöminelerden çok daha basit kılar. Kurulum için hiçbir tesisat bağlantısı veya zorlu inşaat işleri gerektirmez.

no-chimneyBacaya gereksinim yoktur
Hazır kasalı şömine haznelerimiz içerisinde yanan bioşömine yakıtının atık gaz ve duman üretmemesinden ötürü bunları tahliye etmek atmak için bacaya ihtiyacı yoktur.

 

no-gasGaz veya elektrik bağlantısı gerektirmez
Bioetanol yakıtın yanması burner kit üniteler içerisinde gerçekleşir. Bu sayede duvarlarınızdan gaz boruları veya elektrik kabloları geçirmek zorunda kalmazsınız.

 

zero-clearanceKolay kurulum için hatasız üretim konsepti
Tüm tasarımlandırma ve üretim süreci kolay ve hatasız bir kurulum için planlanmıştır. İster şömine haznesini yerini önceden hazırladığınız duvardaki girintiye ister mevcut bir şöminenin içine yerleştirin Dilerseniz dış kaplamasını daha sonra istediğiniz şekilde güzelleştirebilirsiniz.


Kendi kaplamanızı uygulamaya müsait.

Yatay uzun alevler ile evinizde şömine keyfi.

Ticari mekanlar için büyük modeller.

Bacasız kolay kurulum ve özgün dış kaplama

Dış Kaplama alternatifleri

EcoSmart bacasız şömine hazneleri farklı yapı malzemeleri ile kaplanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Duvarınızda tarzınıza göre geleneksel veya modern bir görünüm yaratabilirsiniz.

Ömür Boyu Kalite Garantisi

İdeal ısı verimi, alev denetimi ve güvenlik için zekice tasarlanmış olan yüksek kalitedeki paslanmaz çelik şömine haznelerimiz bir ömür boyu sorunsuz kullanılabilir.

Lazer kesim sıfır hata. 304 tipi korozyona dirençli paslanmaz çelik şömine hazneleri.

Şömine cam siperi güçlendirilmiş camdan yapılmıştır ve istenildiğinde çıkartılabilir.

Burner kit üniteleri 304 tipi, pasa karşı dirençli paslanmaz çelikten yapılmıştır


close