+90 (0) 212 347 16 55

Dış Mekan Şömineleri

Kullanım konforu sunan EcoSmart Fire dış mekan şömineleri geleneksel dış mekan şöminelerinin zorluklarını ortadan kaldırmaktadır. Temizleme veya bakım gerektirmez. Odun istiflemenize gerek kalmaz. Şöminenizi kolayca yakar ve uzun saatler keyfini sürebilirsiniz..

Bahçenizin Keyfini Sürün..

Kaliteli, şık ve portatif bioetanol açık alan şömineleri bahçeler, avlular, teraslar, verandalar, havuz alanları, açık ve kapalı eğlence alanları için sorumluk bilincinde eğlence alanları yaratır. Bir kaç dakika içerisinde şöminenizin büyüleyici ateşinden keyif almaya başlayabilirsiniz.

Özel güçlendirilmiş camdan ve kötü hava şartlarına dayanıklı materyallerden yapılmış olan EcoSmart şömineleri açık alanlarınıza kalite getirir.

Kolaylıkla yerini değiştirebilirsiniz

Kolaylıkla yerini değiştirebilirsiniz Herhangi bir donanım bağlantısı olmayan, EcoSmart Fire açık hava şömineleri tamamen portatiftir ve kolaylıkla başka bir yere taşınabilir veya sabit bir lokasyonda bırakılabilir.

Dostlarınızla unutulmaz bir gece için bahçenizde veya havuzunuzda sihirli bir gece yüzüşü için yerinizi alın. Dış mekanlarınızda özel bir çekim noktası oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.


Açık alanlar için kaliteli ve stil sahibi bir seçim.

Ödüllü tasarıma sahiptir

Mükemmel havuz ambiyansı

Farklı bir misafirperverlik anlayışı

Çevreyle dost ve güvenlikli

yakıt olarak bioethanol, (yenilenebilir bir enerji kaynağı) kullanan bu açık alan şömineleri temiz bir şekilde yanarlar ve herhangi koku, duman, sıçrama, kül veya köz olmaksızın ısı sağlarlar.

Kullanımı güvenli ve kontrollü ama seyir zevki sağlayacak kadar güçlü alevleri vardır. Stil sahibi şömine siperi seçenekleri daha da fazla emniyet ve güvenliğiniz için sunulmaktadır. Şömine alevinin keyfini sürmek hiç bu kadar kolay ve konforlu olmamıştı.

 

Ayaklarınızı uzatın ve keyfini sürün

Açık alanlardaki etanol şömine seçimizde güvenilir marka EcoSmart’ı seçerek yaşamıza dair tutkularınızı giderin. Kalite, tasarım ve güvenlik. Bir Ecosmart Ateşini tanımlayan budur.


close