+90 (0) 212 347 16 55

BK Series

En çok satan seri

Bu sofistike burner kit tasarımı bağımsız laboratuarlarda en çok test edilen ürün grubumuzdur. Sektördeki pek çok üründe görülen tehlikeleri ortadan kaldıran özel güvenlik önlemlerine sahiptir. BK Serisi aşağıdaki çeşitli özel tasarım detayları içermektedir:

• Burner kit üzerinde ayrı bir yakıt dolum noktası ve ürün beraberinde verilen özel bidon sayesinde güvenli bir yakıt dolumu sağlanır. Ağız bölmesi burner kitin aşırı doldurulması ihtimalini azaltmak ve yakıt burner kit içine boşaltılırken dökülme ve sıçramasını engellemek için dolum noktasına yakın bir noktada konumlandırılmıştır.

• İlave bir güvenlik önlemi ise alev sürgü mekanizması açıkken yakıt dolum noktasına erişimin engellenmesi. Bu da burner kit yeniden yakıt doldurulmadan önce şöminenin tam olarak söndürülmesini mecbur kılar.

• Mükemmel dizayn edilmiş alev sürgü mekanizması, doldurma noktası ve yakıt sistemi deposunun görülebilmesine olanak sağlar. Bu da burner kit maksimum yakıt kapasitesinden fazla dolumu engeller.

• Sürgü mekanizması ile yapılan alev kontrolü size yaydığı ısı miktarını ve yakıt tüketimini kontrol etmenize imkan verir. Sonuç:Estetik ve ekonomik bir burner kit serisi

• Beraberinde verilen aksesuarlar güvenlik ve ergonomik olarak şömine yakmak ve söndürmek için tasarlanmıştır. BK serisinin minimalist tasarımı ve ısıya dayanıklı sağlam yapısı tüm sıcaklık derecelerinde ve yakıt seviyelerinde güvenli ve düzgün çalışmayı garanti eder.

• Titiz üretim teknikleri ve lazer kesim sayesinde yakıtın sızma riski ortadan kalkar. Burner kit beraberinde bedelsiz verilen Top Tray aksesuarı ise uygulamadan ikinci bir katman oluşturarak daha fazla emniyet sağlar.


TEKNİK ÖZELLİKLER

BK5

Hacim Kapasitesi5 Litres1.3 Gallons
Ortalama Isıtma Alanı35m2377ft2
Isıtma Kapasitesi3.5 kW13000 BTU/hr14 MJ/hr
Çap123mm(H) x 400mm(W) x 317mm(D)
4.8″(H) x 15.7″(W) x 12.5″(D)
DOWNLOAD
Özellikler
BK5 Özellikler
Teknik Çizimler

BK3

Hacim Kapasitesi3 Litres0.8 Gallons
Ortalama Isıtma Alanı25m2269ft2
Isıtma Kapasitesi2.51 kW8,565 BTU/hr9.04 MJ/hr
Çap93mm(H) x 400mm(W) x 317mm(D)
3.7″(H) x 15.7″(W) x 12.5″(D)
DOWNLOAD
Özellikler
BK3 Özellikler
Teknik Çizimler

BK2UL

Hacim Kapasitesi2 Litres0.5 Gallons
Ortalama Isıtma Alanı25m2269ft2
Isıtma Kapasitesi2.8 kW9570 BTU/hr10.09 MJ/hr
Çap93mm(H) x 400mm(W) x 317mm(D)
3.7″(H) x 15.7″(W) x 12.5″(D)
DOWNLOAD
Özellikler
BK2UL Özellikler

DOĞRU YAKITI KULLANIN

SADECE e-NRG bioethanol yakıtı EcosmartFire şöminelerde kullanmanızı tavsiye ediyoruz.Yerel distribütör veya bayiniz e-NRG bioethanol yakıtı temin etmenizde ve güvenli kullanımı konusunda size yardımcı olabilir.

DOWNLOADLAR

Bu web sayfası üzerinden tüm teknik çizimler indirerek projenize kolaylıkla yerleştirilebilirsiniz.

Ecosmart Fire ürün uzmanları tüm sorularınıza yanıt verebilir.Aynı zamanda ürün seçiminizde yardımcı olabilir veya montaj desteği verebilir.

Lütfen herhangi bir sorunuz için uzman ekibimize başvurunuz.


STANDART AKSESUARLAR

5 Litrelik Yakıt Dolum Bidonu

Lighter + Lighting Rod

Operational Manual

Top Tray


Modellerimiz dünyanın çeşitli bölgelerinde yetkili kurumlarca test edilmiştir. Bu model için hangi onay ve sertifikaların geçerli olacağını bulmak için, lütfen Standartlar, Test ve Güvenlik bölümümüze bakın veya Müşteri Hizmetleri Ekibimizle temasa geçin.

close