+90 (0) 212 347 16 55

AB Series

Açık alanlar için

Bu burner kit serisi son dönemde oldukça trend olan iç mekan ve dış mekan yaşamını entegre etmek için tasarlandı. Özel tasarımları AB serisindeki modellerin çeşitli açık hava şömine uygulamalarında kullanımını ideal hale getirir. Özellikleri aşağıda belirtilmiştir:

• Basit bir kapak alevi söndürmek ve kullanılmadığı zamanlarda burner kit’i kapatmak için tasarlanmıştır. Bu, 304 kalite paslanmaz çelik kapak burner kit içine toz parçaları, yaprak artıkları, yağmur ve kalıntıların girmesini önler ve yıl boyunca kullanımınız için onu temiz ve güvenli tutar.

• Burner kit içindeki dolum noktası yakıtın taşmaması için özel olarak dizayn edilmiştir.

• Beraberinde verilen aksesuarlar şömineyi güvenli bir şekilde yakmak ve söndürmek için tasarlanmıştır. AB serisinin minimalist tasarımı ve yüksek ısı derecelerine dayanabilme kapasitesi tüm ısı derecelerinde güvenilir çalışma imkanı vermektedir.

• Burner kit içerisindeki yakıt bölmeleri bir yandan yakıt verimliliğini arttırırken diğer yandan yakıt sarfiyatınızı ayarlamanıza ve alevi stabilize etmenize yardımcı olur. En küçük burner kit modelimiz dahi tam dolumda sekiz saate varan kesintisiz yanma sağlar.


TEKNİK ÖZELLİKLER

AB8

Hacim Kapasitesi8 Litres2.1 Gallons
Ortalama Isıtma Alanı60m2646ft2
Isıtma Kapasitesi5.45 kW18600 BTU/hr21.73 MJ/hr
Çap152mm(H) x 360mm(Ø)
6.0″(H) x 14.2″(Ø)
DOWNLOAD
Özellikler
AB8 Özellikler
Teknik Çizimler

AB3

Hacim Kapasitesi2.5 Litres0.7 Gallons
Ortalama Isıtma Alanı20m2215ft2
Isıtma Kapasitesi1.7 kW5800 BTU/hr6.14 MJ/hr
Çap94mm(H) x 260mm(Ø)
3.7″(H) x 10.2″(Ø)
DOWNLOAD
Özellikler
AB3 Özellikler
Teknik Çizimler

DOĞRU YAKITI KULLANIN

SADECE e-NRG bioethanol yakıtı EcosmartFire şöminelerde kullanmanızı tavsiye ediyoruz.Yerel distribütör veya bayiniz e-NRG bioethanol yakıtı temin etmenizde ve güvenli kullanımı konusunda size yardımcı olabilir.

DOWNLOADLAR

Bu web sayfası üzerinden tüm teknik çizimler indirerek projenize kolaylıkla yerleştirilebilirsiniz.

Ecosmart Fire ürün uzmanları tüm sorularınıza yanıt verebilir.Aynı zamanda ürün seçiminizde yardımcı olabilir veya montaj desteği verebilir.

Lütfen herhangi bir sorunuz için uzman ekibimize başvurunuz.

MANUAL
Kullanım kılavuzu (6 MB)


STANDART AKSESUARLAR

5 Litrelik Yakıt Dolum Bidonu

Lighter + Lighting Rod

Operational Manual


Modellerimiz dünyanın çeşitli bölgelerinde yetkili kurumlarca test edilmiştir. Bu model için hangi onay ve sertifikaların geçerli olacağını bulmak için, lütfen Standartlar, Test ve Güvenlik bölümümüze bakın veya Müşteri Hizmetleri Ekibimizle temasa geçin.

close