+90 (0) 212 347 16 55

Burner Kitler

Ecosmart Fire burner kit ürünlerini seçtiğinizde konut ve ticari mekanlarda yaratıcılığınızı kullanarak farklı tasarımları hayata geçirebilirsiniz.

Sade ve şık

Bioetanol temiz yanan bir ürün olduğundan, EcoSmart Şöminelerinin bacaya ihtiyacı yoktur Bunun yanında şöminelerimiz sıvı bio-etanolü burner kit içerisinde muhafaza ettiğinden kablo veya gaz bağlantısı da gerektirmez. Bu özellikleri ile EcoSmart şömineleri iç veya dış mekandaki herhangi bir yere kolaylıkla kurulabilmektedir.
no-chimneyBaca kurulumu gerektirmez
Bio-etanolün yanması ile ısı ve düşük miktarda su buharı açığa çıkar. Bunun anlamı da şöminenizi kullanmak için bir bacaya ihtiyaç duymayacağınızdır.

 

no-gasGaz veya elektrik bağlantısı gerektirmez
Sıvı yakıtı içinde barındıran burner kitler doğalgaz borusu veya bir elektrik prizi gibi herhangi donanım bağlantısına gerek duymaz.


Dış mekanlarda kullanılabilir

XL boyutlu yatay formda alevler

Akılcı tasarımlara aksesuar önerileri

Bir,iki veya daha fazla burner kit kullanılabilir.

Ömür boyu sorunsuz kullanım

EcoSmart burner kitler yüksek kalitede, 304 tipi paslanmaz çelikten üretilir ve her kullanıldığında ideal performansı verirler. EcoSmart şömine burner kitler tasarımcılarımız ve mühendislerimiz tarafından her zaman kullanım esasına göre dizayn ve test edilmiştir. Burner kitlerin sürgü mekanizmaları kilitlenmez ve alev sadece belirlenmiş olan alanda yanar.

 

İdeal Yakıt Sarfiyatı
Burner kitler tasarımdan taviz vermeden verimli bir kullanım için tasarlanmıştır. Burner kitler içerisinde yer alan paslanmaz çelik ağdan yapılan yakıt odacıkları izolasyon sağlayarak rüzgarın yakıt üzerindeki etkisini azaltır ve yakıt tüketimini minimum seviyeye indirir.

 

Kalite, Güvenlik, Emniyet
EcoSmart Fire burner kitler dünyada tanınmış pek çok mimar ve tasarımcı tarafından tercih edilmektedir. Kalite, tasarım, güvenlik ve emniyet kriterlerini önemseyenler işini şansa bırakmaz ve EcoSmart Fire burner kitleri tercih eder. Müşteri portfolyomuzu görmek için tıklayınız.Temiz Yanma

EcoSmart Fire burner kitler tarım yan ürünlerinden üretilen temiz yanan yenilenebilir enerji kaynağı bioethanol sıvı yakıtla çalışır. İs,duman, kül oluşmaz. Bazı yakıtlar diğerlerinden daha iyidir, bölgenizde mevcut olan en iyi yakıtı temin etmek için yerel distribütörünüzle temasa geçiniz. Mevcut olması halinde e-nrg tavsiye edilir.

Kolay Bakım

EcoSmart burner kitler sıcak suda yıkanabilir (hatta bulaşık makinenize dahi konabilir), bu sayede yakıtta mevcut olan toz, karbon atıkları ve değiştirici maddeler ortadan kalkar. EcoSmart burner kitleri diğerlerinden ayıran da budur. EcoSmat burner kitlerin temizliği oldukça kolaydır.Daha temiz yanarlar ve bir ömür boyunca kullanılabilirler!

EcoSmart burner kitler yüksek performansa sahiptir

En küçük burner kit ürünümüzün dahi 2.5 kw gücündeki elektrikli ısıtıcı kadar ısı yaydığını biliyor muydunuz? Bioetanol yandığında süper bir konveksiyon sistemi ile devamlı bir ısı döngüsü sağlanır.

 

 

 

close