+90 (0) 212 347 16 55

Bacasız Şömineler

İster özgün bir şömine yaratmak isteyin,isterseniz halihazırda çalışmayan bir şöminenizi işlevsel bacasız bir şömineye dönüştürün,isterseniz yepyeni tasarımlar deneyin…Sizin istediğiniz ürün şömine koleksiyonumuz içinde mutlaka var.

EcoSmart Fire bacasız şömineler son derece kalitelidir ve size istediğinizi yaratmak için ihtiyacınız olan tasarım esnekliğini kısıtlama olmaksızın elde etmenizi sağlar.

burner-cluster-hr-2014-430px

BURNER KİTLER

EcoSmartFire burner kitler son derece kaliteli malzeme ve işgücü ile son teknoloji makinalarda titiz üretim süreçlerinden ve güvenlik testlerinden geçer. Tasarımları oldukça şıktır bu da burner kit ünitelerimizi özel bir şömine yaratmak isteyenler için ideal seçim haline getirir.
 Burner kit üniteleri hakkında daha fazla bilgi      

wall-mounted-fireplaces

ŞÖMİNE HAZNELERİ

Şömine haznesi koleksiyonumuz ankastre duvar uygulamalarında veya kabin içlerinde kullanılmak veya mevcut geleneksel şöminenizi bacasız ve temiz bir etanollü şömineye çevirmenizi sağlamak için idealdir. Tüm montaj noktaları ve payları pratik şekilde ayarlandığından kurulumu son derece kolaydır.
Şömine hazneleri hakkında daha fazla bilgi için

 

DIŞ MEKAN ŞÖMİNELERİ

EcoSmart Fire dış mekan şömineleri herhangi duman,kül,atık gaz olmaksızın ısı yayar. Bu kaliteli dış mekan şömineleri tüm açık alan şömine ortamları için eşsiz bir ambiyans sağlar.
Dış mekan şömineleri hakkında daha fazla bilgi için


TASARIM ŞÖMİNE SERİSİ

Tasarım şömineler serimiz şömine sahibi olmayı bir koli açma kolaylığına indirgeyen portatif eşyalardır. Herhangi bir mekana şömine keyfini ve güzelliğini katmak hiç bu kadar kolay ve pratik olmamıştı. Bu şömine modellerini odadan odaya taşıyabilir,arkadaşınıza ödünç verebilir veya taşındığınıza yanınızda götürebilirsiniz.
Tasarım şömineler serisi hakkında daha fazla bilgi için

ŞÖMİNE IZGARALARI

Odunlu şöminelerin modern, çevreyle dost bacasız etanol şöminelere dönüştürülmesi bu şömine ızgaraları ile son derece basittir
Şömine ızgaraları ile ilgili daha fazla bilgi için


CAM ŞÖMİNE SİPERLERİ

Güçlendirilmiş cam şömine siperleri özellikle bioetanol şöminelerin emniyetli kullanımını iyileştirmek için tasarlanmıştır. Herhangi halka açık alan ve çocukları veya evcil hayvanları olan insanlar için tavsiye edilir.
Cam şömine siperleri ile ilgili daha fazla bilgi

 


close